Konum

Swinger’lar için Buluşma Yeri

Swinging yaşam tarzı

Forbidden Fruit’e hoş geldiniz. Fantezilerinizi yaşam tarzınız haline getirecek yer burası.

İkili, üçlü veya dörtlü olarak mutluluğu arayan yaşamın odağını genişletmek için buradayız. Zevklere yenik düşmek, yakınlığımızı keşfetmek ve kalıcı partnerimiz dışında biriyle sırlarımızı paylaşmak için buradayız. Her gün son günümüzmüş gibi hayatı boynuzlarından geçirelim. Zihinlerimizi, bedenlerimizi ve özsularımızı kullanalım. Yeni bir yaşam tarzına girelim.

Bu satırları okuyorsanız, kendinizi ve partnerinizi keşfetmeye karar verdiniz demektir. Günlerdir, belki yıllardır hayalini kurduğunuz şeyi yaşamaya hazırsınız. Bizimle hayatı boynuzlarından yakala. Benzer düşünen insanları bulun ve samimi fantezilerinizi gerçeğe dönüştürün. Kendiniz için bir çift veya bir kişi bulun. Eğer swinging denemeye karar verdiyseniz, o zaman bizimle unutulmaz bir maceraya gelin.

Swinging, seçtiğiniz bir yaşam tarzıdır. Geleneksel toplumda farklıyız, hatta damgalıyız. Niye? Çünkü sıradan olandan farklı bir ilişki türü seçtik. Güven, dürüstlük ve uzun ömürlü birlikteliğimizin daha kaliteli ve pozitif olduğu yol ve en inanmadığımız şey ise mutlu insanlarız. Hayatlarımız dolu.

Yatağımızda sevdiğimiz ve değer verdiğimiz kişi var. Birçok insanın sadece hayalini kurduğu her şeyi paylaştığımız kişi. Ailelerimizden, arkadaşlarımızdan, iş ortaklarımızdan oluşan çevremiz, çoğunlukla yaşam tarzımızı yargılar. Çoğu zaman etrafımızdaki ikiyüzlülük, swing yapmayı bir adım daha ileri götürmemizi sağlıyor. Kişisel hayatımızda ne yapacağımıza karar vermek bizimdir, daha doğrusu bir çiftin kararıdır ve ailelerimize ve arkadaşlarımıza zarar vermez.

Swing yaparken, izleyerek ve sonunda farklı bir partnerle seks yaparak birbirimizi heyecanlandırırız çünkü “bu işte birlikteyiz”.

Hayatımızın odağında bu, kırılmaz bir ilişkinin altın halkasıdır. Kendimizi yavaş yavaş ifşa ediyoruz.

Swing konusunda yeniyseniz, yumuşak türü seçin. Bu ne anlama geliyor? Eş değiştirmeden başka bir çifti izlemek. Vücudunuz ve zihniniz size daha fazlasını “yaptırana” kadar yumuşak swinger olun.

Bazı çiftler sonsuza kadar yumuşak swing sürdürürken, diğerleri doğru olduğunu düşündükleri için hemen sert swing dener!

Eş değiştirmek ve değiştirmek, aynı yatak veya ayrı odalar, bu sizin kararınız. Acele etmeyin, kendinize bir şans verin. Partnerimiz bizimle olmadığında bazen duyularımız daha hassas olur. Birbirimizi görmeden duymamız yeterli. Ayrılık anlarını yeniden yaşamak bazen özellikle ertesi gün ve gece, kendi mahremiyetinde heyecan vericidir. Konuşabilir ve yaşanmış deneyimlerden heyecan duyabilirsiniz ve tüm mesele bu; çünkü bu adımı birlikte atmaya karar verdiniz ve bu da hayatınızı daha sulu ve daha tatlı hale getirdi.

Swinging yapmanın ana kuralı, kırgınlık ve incinme duyguları olmaksızın HAYIR’ın kanun olmasıdır. Bu tatlı oyunun layık bir oyuncusu olmanın tek yolu kurallarına uymaktır. Evet, sallanmak birbirimizi ve kendimizi keşfettiğimiz bir oyundur. Bu yaşam tarzının kadınlar için bir vahiy olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Partneriyle birlikte güvenli ve rahat bir ortamda cinselliğini tüm yönleriyle araştırmalarını sağlar. Modern ve güvenli kadın; eşi için değil, kendisi ve zevki için swinging yapar.

Bu yaşam tarzına katılan insanlar genellikle örgütlü, eğitimli, aile bireyleridir ve bu nedenle modern toplumun ideal modelidir. Kendileriyle aynı fikirde olan kişilerle sohbet ederek deneyimlerini paylaşırlar. İlgi odağı olmaktan hoşlanmazlar, aslında, sallanan kimliklerini gizli saklı tutmak herkesin çıkarınadır.

Çoğu durumda, erkekler swinging yaşam tarzının başlatıcılarıdır. İyi ve istikrarlı bir ilişki, ortakların değişimini bir ferahlık olarak hisseder. Partnerler yeni bir bağlantı kurar ve ilişkileri daha yüksek bir seviyeye ulaşır.

Bedenimize özen gösterdiğimiz gibi duygularımıza da özen göstermeliyiz. Bu dünyaya girerken, sonunda kıskançlığın ortaya çıkabileceğini aklımızda tutmalıyız. Bu sorun, ortaklar ve makyaj seksi arasındaki dürüst konuşma ile çözülebilir. Rahatsız edici bir gece yüzünden profilinizi silmeyin. Hemen pes etmeyin. Yumuşak sallanmadan daha derin bir türe geçerek, ortak alışverişinde bulunursunuz. Bu durumlar son derece heyecan verici. Planlanmış seks neredeyse hiç spontan olamaz. Bazen partnerlerden biri yeni partnerinden hoşlanmayabilir ve bu onların yapmak istemedikleri bir şeyi yapmak zorunda hissetmelerine neden olabilir. Kendinizi dinleyin ve kendinize bir şey yaptırmayın.

Bazen sadece eşinizle birlikte öylesine swing geçirirsiniz. Bu boşa geçen bir gece ya da kötü bir takılmaca değildir, sadece geceyi böyle geçirmeye karar vermişsindir. Bazı çiftleri daha çok seversin, bazılarını daha az seversin, bu yüzden seçmene izin verilir. Swing şirketinde ömür boyu sürecek dostluklar kuracaksınız. Ortak ilgi alanlarınız olan yeni insanlarla tanışacaksınız. Sadece "tıklayacaksın". Yeni bir çevreye girerek, onun bir parçası olmak isteyeceksiniz. Zamanla, bu insanlarla rahat ve güvende hissetmeye başlayacaksınız. Hareketli mekanlarda ufkunuzu genişleteceksiniz. Çiftlerle yakından tanışacaksınız. Hayatlarınız kaçınılmaz olarak iç içe geçmeye başlayacak ve sadece seks üzerine kalmayacak. Swinger hangout’ları sadece orgy ve seks değil, aynı zamanda çok keyifli, kahkaha ve eğlence dolu.

Bırakın zevki hissedin. Swinger’ların buluşma yeri olan Forbidden Fruit’e katılın ve merakınızı giderin..


SWING PARTİLERİ

Çiftlerin beklentilerinizi karşılamadığı sayısız kahve randevusuna gitmekten yoruldunuz. İlk swing partisine gelmeniz büyük bir ortak karar. Sayfamızda zaman zaman düzenlenen swing partilerinin reklamlarını görebilirsiniz.

Çeşit çeşit partiler vardır

Swinging parti, büyük buluşma, birkaç çiftle özel parti, 30-100 çiftli büyük parti, hafta sonu partisi, seyahat partisi...

BÜYÜK TANIŞMA PARTİSİ

Genellikle bir kafede, disko kulübünde veya bir swinger kulübünde düzenlenen yaklaşık 100 veya daha fazla çiftin bulunduğu büyük bir partidir. Böylesine büyük bir partide, yerel ve bölgesel sallanan çiftlerle tek bir yerde tanışma şansınız var. Genellikle harika eğlenceli bir şekilde. Büyük tanışma partisi, kelimenin tam anlamıyla dans etmek, içki içmek ve eğlenmek anlamına gelir ve daha sonra siz ve biri "tıklarsanız" daha iyi bir yere taşınmak anlamına gelir. Organizatörler, çiftlerin sosyalleşmek için uygun oyun odalarına sahip olmasını sağlar. Çiftlerin daha kolay iletişim kurmasını sağlayacak rahat ve dinlendirici bir ortamda eğleneceksiniz.

ÖZEL PARTİ

Sadece birkaç çiftin olduğu bir partidir. Bu tür bir partiye gitme kararı, genellikle ya organizatörü tanıyor olmanız ya da partiye katılan bir çiftin olması gerçeğine göre belirlenir. Özel bir parti ile bir büyük tanışma partisi arasındaki fark büyüktür. Çiftler aslında özel bir partide eş değiştirmeye gelirler. Partinin iyi bir ev sahibi ve organizatörü, partinin çok önemli bir halkasıdır. Hoş bir atmosfer yaratmaktan, tüm çiftlerle konuşmaktan, yeni çiftlerle özel olarak ilgilenmekten sorumludurlar. Bir parti düzenlemeye karar verirseniz, bunu ciddi bir görev olarak kabul edin.

HAFTASONU PARTİSİ

Genellikle sallanan bir sayfa veya başka bir kuruluş tarafından düzenlenir. Parti gününe varış Cuma ve partinin sonu Pazar olur. Genellikle Cuma ve Cumartesi geceleri temalı partilerin olduğu gecelerdir, bu nedenle eğlence mükemmeldir. Misafirler genellikle aynı otel, apartman kompleksi veya villalarda yer alır. Odalarınızda birlikte veya ayrı ayrı rahat bir ortamda takılabilirsiniz. Günler ayrıca iyi planlanmıştır, yani bölge turları, havuz veya tekne buluşmaları, şarap imalathanelerine ziyaretler ve düzenlenen şarap tadımlarının yanı sıra yerel cazibe merkezlerine genel turlar olabilir. Swinging hafta sonları, rahatlamanın yanı sıra, çok aktif swinger mekanları sağlar.

SEYAHATLER

Bir yıl veya birkaç ay öncesine kadar düzenlenmiş olur. Genellikle gemi seyahatleri veya yaz veya kış tatilleridir. Genellikle 3 ila 7 gün sürer. Mükemmel organizasyon ve dünyanın her yerinden eş değiştiren çiftlerle birlikte eğlence garantili.

BÜYÜK SWING PARTİSİ

İyi organize edildiğinde, yeni insanlarla tanışmanın yanı sıra uzun süreli yerel swinger çiftlerle takılma imkanı sunar. Alan, yiyecek, içecek ve eğlence üst düzeyde ve swing eğlencesi hızla başlar. Swinger yaşam tarzında yeniyseniz, büyük bir partiye gitmek iyi bir fikir olabilir. Birçok çiftle tanışacaksınız ve muhtemelen eş değiştirme kombinasyonunun bir parçası olacaksınız.

Swinger dünyasına girerken farklı çiftlerle tanışacaksınız. Hayatınız yeni bir boyut kazanacak. Partilere giderek, zaten tanıdığınız çiftlerle buluşacak ve yenileriyle tanışacaksınız. Dünyanın her yerinden sizinle aynı fikirde olan insanlarla arkadaşlıklar ve bağlantılar kuracaksınız. Swinger şirketinde geçirdiğiniz zaman rahat, keyifli ve paha biçilmez hale gelecek çünkü istediğiniz ve sevdiğiniz şeyi yapıyorsunuz.

İyi bir swing partisi düzenlemek için ne gereklidir?

İyi bir ev sahibi, partinin düzenlendiği alanın bu tür bir etkinlik için her şeye sahip olduğundan emin olmalıdır. Alanın temiz ve düzenli olması ve gözleri yormayan samimi bir aydınlatmaya sahip olması gerekir. Bir karşılama içeceği ve hoş bir müzik tavsiye edilir. Çiftler kaliteli ev sahipleriyle iyi organize edilmiş partilere gitmeyi sever. Misafirlerinizi tanıdığınızdan ve yeni çiftlerle özel olarak ilgilendiğinizden emin olun. Özel bir partide yeni bir çiftseniz, diğer çiftlerin size yaklaşmasına izin verin. Her çifti ilginç bulmayabilirsiniz ama eğlenmekten çekinmeyin. Tüm kararları kendiniz veriyorsunuz. Küçük swinger partilerin çoğunda, çiftler birbirlerini zaten tanırlar, bu nedenle sallanma eğlencesi garanti edilir.

Rahatlamak ve eğlenmek sizin elinizde. Forbidden Fruit’e katılın. Çiftlerle bağlantı kurun, bir sonraki sıcak partiyi arayın veya bir sonraki tatilinizi seçin.

Gizlilik
garantisi

BİZ KİMİZ

En Etkileyici Yetişkin Sosyal Ağını Yönetiyoruz Üyelerimizin çoğu günlük olarak Forbidden Fruit’i ziyaret ediyor ve zamanlarının büyük bir kısmını burada geçiriyor. Bize katılmak, bizimle eğlenmek demektir!
Eğlenceli insanlar. Ahmak yok. Hemen hemen. Üyelerimiz flört etmek veya parti yapmak için eğlenceli insanlardır. Ya da sadece sohbet etmek veya fotoğraf paylaşmak için. Trollerin ve diğer ahmakların sayısını mümkün olduğunca düşük tutmaya çalışıyoruz.
Forbidden Fruit’i Önemsiyoruz. Seni önemsiyoruz. Forbidden Fruit üzerinde daha iyi, daha güvenli ve daha heyecan verici bir yer haline getirmek için düzenli olarak çalışıyoruz. Kesinlikle kimsenin umursamadığı hayalet sitelerden biri değil.
Uyarı: Bu web sitesi yetişkinlere uygun içerik sunmaktadır. “Şimdi Katıl” düğmesini tıklayarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve topluluğunuzda yetişkinlere uygun içeriği görüntülemenin yasal olduğunu onaylamış olursunuz.

Ol

bir Fruit

Çiftlerle bağlantı kurun, bir sonraki ateşli partiyi arayın veya bir sonraki tatilinizi seçin.
Zaten üye mİsİn. Uyarı: Bu web sitesi yetişkinlere uygun içerik sunmaktadır. “Şimdi Katıl” düğmesini tıklayarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve topluluğunuzda yetişkinlere uygun içeriği görüntülemenin yasal olduğunu onaylamış olursunuz.
Bir kulüp, SPA veya swinger ile ilgili başka bir işletme mi işletiyorsunuz? 30.000’den fazla üye topluluğumuza ulaşın! İşletme Hesabı Oluşturun