Konum

Swinger’lar için Buluşma Yeri

Şartlar ve koşullar

ffruit.eu web sitesi için KULLANIM KOŞULLARI

Bu belge kullanım koşullarını temsil eder, bu nedenle ffruit.eu'yu kullanmak için bu kullanım koşullarını okumak, anlamak ve kabul etmek zorunludur. Kullanım koşulları herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve yapılan değişiklikler derhal uygulamaya konulacak ve tüm kullanıcılara uygulanacaktır.

Kullanıcılar kayıt anında en az 18 (on sekiz) yaşında olmalı, kullanım koşullarını anlamalı ve kabul etmelidir.

ffruit.eu'ya katılarak, kullanım koşullarının içerdiği her şeyi ve en az 18 yaşında olduğunuzu veya yasaların reşit olma yaşının 18 olmadığını belirttiği reşit olma yaşı olarak kabul edilen yaşta olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

ffruit.eu'yu kullanarak, müstehcen seks sahneleri içeren metin, ses ve video materyalleri ile yalnızca yasal yetişkinler tarafından kullanılması ve görüntülenmesi amaçlanan diğer materyallerle karşılaşacaksınız.

ffruit.eu İÇİN AÇIKLAMA VE KULLANIM KILAVUZU

Fresh Fruit, kullanıcılarına yalnızca 18 yaşından büyük küresel topluluklarıyla iletişim kurmaları için bir dizi araç sunan bir sosyal ağdır.

Çevrimiçi kayıt formumuzda, doğruluğundan yalnızca sizin sorumlu olduğunuz birkaç bilgi vermenizi rica ediyoruz, bu nedenle bu verilere her zaman erişilebilir ve değiştirilebilir veya güncellenebilir.

Cinsiyetiniz ve profilinizdeki diğer kullanıcılar tarafından görülebilen isim bilgileriniz değiştirilemez.

Sayfanıza koyduğunuz zorunlu olmayan tüm verileri kendi takdirinize bağlı olarak yaparsınız. Kullanıcıların, özellikle kullanıcıyla ilgili belirli veriler için geçerli olan, sayfalarına ne koyacaklarını seçerken özellikle dikkatli olmalarını öneririz.

ffruit.eu, kullanıcının cinsel tercihleri, dini, etnik kökeni ve hem fiziksel hem de zihinsel sağlığı hakkında herhangi bir bilginin gerekli olmadığını ve bu nedenle kullanıcının yapmayı veya yayınlamamayı tercih ettiği bilgiler olduğunu açıkça belirtir.

Kullanıcının yayınladığı fotoğraf ve video klipler, kullanıcı hakkında belirli hassas bilgileri ortaya çıkarabilir ve bu nedenle kullanıcı bunları kendi takdirine bağlı olarak yayınlar. ffruit.eu'nun her kullanıcısı, bu belgede açıklanan bir kullanıcının gizlilik haklarına göre bu fotoğrafları ve video klipleri düzenlememize ve web sitesinin diğer kullanıcılarının erişimine sunmamıza izin vermeyi kabul eder.

Kişisel bilgiler, mesajlar, e-postalar, konuşmalar ve diğer yazılı yazışma türlerini içeren belirli bir kullanıcının bilgisayar dosyalarına erişim, yalnızca ffruit.eu web sitesini yöneten ve düzenleyen belirli kişilere verilir ve yasal bir talep olması durumunda, ilgili kolluk kuvvetlerine iletilmelidir.

ffruit.eu, herhangi bir şikayet ile ilgili olarak diğer kullanıcılardan kullanıcı hakkında bilgi toplama hakkına sahiptir. Her şikayet ffruit.eu kurallarına ve yasal yönergelere göre değerlendirilecektir.

OTOMATİK OLARAK TOPLANAN BİLGİLER

Web sitesinin sunduğu iletişim hatlarını, örneğin elektronik mesajları kullanarak, kullanıcılar kendi takdirine bağlı olarak iletişime girerler. Ulusal, dini, siyasi, etnik, cinsiyet veya ırk temelinde tehdit ve hakaret içeren iletişim yasaktır.

ffruit.eu, kullanıcının cihazının IP adresi ve kullanılan e-posta adresi hakkındaki her türlü bilgiyi otomatik olarak izler.

KONUM

Web sitesinin kullanıcıları, uygulamayı bir konum belirleme hizmeti ile de kullanabilir, bu nedenle uygulamayı kullanarak ffruit.eu, kullanıcının mevcut konumu hakkında bilgi toplar.

Bu veriler, sizi kişisel olarak tanımlamayan bir biçimde anonim olarak işlenir ve yalnızca coğrafi konum temelinde uygulamanın belirli işlevlerinin kullanımını kolaylaştırmak için kullanılır. Konum servisleri, kullanıcı tarafından herhangi bir zamanda cihazınızın ayarlarına gidilerek etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI

Kullanıcılarımızın kişisel bilgileri, site kullanımını istatistiksel olarak analiz etmek, yasalara uygunluğu doğrulamak, içeriğimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek ve sitenin içeriğini ve stilini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için kullanılır.

Kullanıcılar, bir profil oluşturarak, kişisel bilgilerinin toplanmasını ve onlara promosyonlar, etkinlikler, seyahatler ve kullanıcının ilgisini çekebilecek benzer hbilgiler hakkında bildirimler göndermek için kullanılmasına izin verir. Bu şekilde, akullanıcılarımızı beklentilerini karşılamayı ve hizmetlerimizi daha iyi hale getirmeyi umuyoruz.

Kullanım şartlarını kabul eden kullanıcılar, zaman zaman yalnızca kayıt e-postalarına veya SMS ve MMS mesajlarını yalnızca mobil cihazların numaralarına kullanıcı veri tabanından veya özel mesajlarla doğrudan gelen kutularına promosyon materyali almayı kabul eder.

ffruit.eu, kullanıcılarla ilgili kişisel bilgileri, Avrupa yasal düzenlemelerinin onurunu ve standartlarını korurken, saygıya dayalı yüksek kişilerarası ilişkiler standartlarına bağlı kalarak, diğer kullanıcılarla iletişim ve ilişkilerde olası sorunları nesnel veyasal bir şekilde çözmek için kullanır.

ffruit.eu tarafından posta alınması kişisel bir tercihtir, bu nedenle kullanıcı tarafından herhangi bir zamanda etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

DİĞER KULLANICILARA İLİŞKİN BİLGİLER

Diğer kullanıcılarla ilgili herhangi bir bilgiyi ticari amaçlar, spam, taciz veya tehdit amacıyla kullanmanıza izin verilmez. ffruit.eu, diğer kullanıcılarla ilgili bilgileri bu şekilde kullananların veya kullanım koşullarımızı başka bir şekilde ihlal edenlerin hesaplarını feshetme hakkını saklı tutar.

ŞİFRE

Şifre, belirli bir kullanıcının web sitesinin ve seçilen kullanıcı adının kullanılmasını sağlayan kimlik bilgileridir. Parolanızı üçüncü bir tarafa ifşa ederken dikkatli olun. Üçüncü bir tarafın kolayca erişemeyeceği bir şifre seçmenizi öneririz.

Her kullanıcı, seçilen profile bağlı benzersiz bir parola oluşturmak ve gizli tutmaktan kişisel olarak sorumludur.

Siteye giriş yapmakla, şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşmamayı ve üçüncü bir kişinin şifrenizi öğrenmesi durumunda hemen değiştirmeyi kabul etmektesiniz.

Bu bölümün kurallarını ihlal etmeniz, hakkınızda yasal işlemlere tabii olmanıza neden olabilir.

Kullanıcıların kendi şifrelerinin gizliliğinden münhasıran kendileri sorumludur ve ffruit.eu, üçüncü bir kişinin söz konusu şifreyi kırmasından sorumlu değildir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ İNCELEME VE DEĞİŞTİRME

ffruit.eu web sitesinin her kullanıcısı aşağıdaki kişisel bilgileri değiştirme hakkına sahiptir:

 1. İletişim e-posta adresiniz;

 2. Profiliniz, fotoğraflarınız ve videolarınız;

 3. Şehriniz, bölgeniz ve bulunduğunuz ülke;

 4. Şifreniz.

Bilgilerinizde değişiklik olursa lütfen hesabınızda oturum açıp ekrandaki talimatları izleyerek derhal güncelleyiniz.

ffruit.eu, hesap bilgilerinize yetkisiz erişim riskini azaltmaya yardımcı olmak için parolanızı düzenli aralıklarla değiştirmenizi şiddetle tavsiye eder.

Web sitemizin kullanımıyla ilgili her türlü yorum ve soru, soruyu Yardım Masamıza gönderdikten sonra derhal yanıtlanacaktır.

GÜVENLİK

Fresh Fruit olarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ilk sıraya koymak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını ve değiştirilmesini korumak ve önlemek için güvenlik önlemleri uyguladık. Güvenlik önlemleri, güvenli sunucular ve dosyalar gerektirir. Mükemmel güvenliğin mevcut olmadığını kabul etmemize rağmen, teknik ekibimiz sitemizi emniyetli ve güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamak için sürekli çalışmaktadır. Hukuk ekibimiz, sayfamızın hukuki güvenliğinin bozulmaması için görev başındadır.

Forbidden Fruit, içeriğinin ve hizmetlerinin herhangi bir zamanda herhangi bir cihazdan ve/veya işletim sisteminden erişilebilirliğini garanti etmez. Tüm içerik ve hizmetler, en iyi niyetle, ancak doğruluk veya işlevsellik garantisi olmaksızın yayınlanmaktadır. Yasak Meyve, sitenin sunduğu içerik ve hizmetlerin kullanılmasından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

DENEME ÜYELİĞİ

Deneme üyeliği, kullanıcının FF web portalının özelliklerini tanıması için tasarlanmıştır. Deneme süresi sona erdikten sonra, kullanıcının yeni bir deneme süresi hakkı olmaz ve bu amaçla yeni bir profil oluşturmasına izin verilmez. Bu kuralın ihlali durumunda, FF, söz konusu kullanıcının üyelik statüsünü denemeden temel üyeliğe çevirme veya kötüye kullanımının tekrarı veya kasıtlı olması halinde bu tür bir hesabı askıya alma hakkını saklı tutar.

PROFİLİNİZİ DEVRE DIŞI BIRAKMA VEYA SİLME

Sitemize kendi özgür iradenizle girmelisiniz ve böylece aynı şekilde bırakabilirsiniz.

Siteden ayrılmak için yapmanız gerekenler:

 1. Yardım masamıza bir mesaj gönderin;

 2. Parolanızla oturum açın ve profilinizi silin.

Ffruit.eu’nun FİKRİ MÜLKİYETİNİN KORUNMASI

ffruit.eu, isim ve logoya sahiptir, bu nedenle herhangi birinin kullanımı yasaktır ve yasal olarak cezalandırılabilir.

ffruit.eu, açık yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, değiştirilemez, gönderilemez, dağıtılamaz, gösterilemez ve satılamaz, telif hakkıyla korunan materyal içerir.

Kullanıcılar, tamamen veya kısmen diğer kullanıcılara sunulan içerik ile bir veya daha fazla kullanıcıya verilen içerik de dahil olmak üzere yayınladıkları her türlü içerikten bireysel ve kişisel olarak sorumludur. Kullanım koşullarını kabul eden kullanıcılar, ffruit.eu aracılığıyla dağıttıkları her türlü içerikten kişisel sorumluluk almayı kabul ederler.

YASAKLI

 • Irkçı, saldırgan, tehdit edici veya pedofili içerik veya herhangi bir şekilde çocukları veya reşit olmayanları gösteren içerik gibi yerel, Avrupa veya uluslararası yasalar ve düzenlemeler tarafından yasa dışı olan her türlü içeriğin yayınlanması.

 • Telif hakkıyla korunan bir içeriğin yayınlaması

 • Kimlik hırsızlığı

 • Üçüncü bir şahsın kişisel bilgilerinin yayınlanması

 • Yanlış temsil ve üçüncü bir kişinin adının alınması

 • Forbidden Fruit tarafından önceden yazılı izin alınmadan promosyon içeriğinin yayınlanması

 • Donanım, yazılım veya verilerin işlevselliğini herhangi bir şekilde yok eden, sınırlayan veya zarar veren virüs veya kod içeren içeriğin bilinçli olarak gönderilmesi.

 • Sizin veya üçüncü bir şahsın kimliğini doğrulayabilecek bilgilerin (ad ve soyadı, e-posta veya posta adresi, telefon numarası, adresleri ve profillerinizin sosyal ağlardaki adları, diğer iletişim hizmetlerindeki kullanıcı verileriniz - Skype, vb.) Forbidden Fruit'in önceden yazılı izni olmadan yayınlanması.

Yasaklanan içerik aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

Çocuk Pornografisi (18 yaşın altındaki herkes)

Zorla / Rıza Dışı Cinsel Faaliyet

Cinsel organlar, nesneler (yapay penis, kayış vb.) veya parmaklarla oral, anal veya vajinal penetrasyon ve rıza eksikliğini gösteren ifadeler veya eylemler içerir: tecavüz, güç, uyku, uyuşturma, bayılma/bayılma, kloroform, bilinçsiz, hipnotize edilmiş, sarhoş, sarhoş, sarhoş, uyuşturulmuş, taşlanmış seks vb.

Sarhoş, uyuyan, hipnotize olmuş vb. bir kişi rıza veremez ve bu nedenle ihlal olarak sınıflandırılır.

Buna alkol ve uyuşturucu da dahildir; bir kutu bira, bir bardak şampanya, esrar, nargile vb. dahil olmak üzere hiçbir türde alkol veya uyuşturucu teşhir edilemez.


Nefes alamama algısı nedeniyle yüze oturma, boğulma ve nefes oyunu gibi yüzün kapatılmasını içeren herhangi bir eylem.

Hayvanlarla cinsel ilişki

Bu, hayvanlarla cinsel ilişkiyi tasvir eden veya tanımlayan içeriği ve insan olmayan yaratıklarla (uzaylılar, mitolojik yaratıklar vb.) yapılan eylemleri içerir.

Nefret Suçları

Şiddet veya aşırı cinsel şiddet ve/veya Acı. Buna her türlü silah da dahildir.


Bir kişinin veya vücudun bir kısmının sakatlanması.

Her türlü kan.

Scat, insan dışkısını tasvir eden veya sergileyen

Kusmak.

Rıza vermeyen kişileri içeren resimler veya klipler. Buna, tam olarak görülemeyen kişiler de dahildir; örneğin yüzleri ters çevrildiği veya bulanıklaştığı için görünmeyen kişiler. Bu durumda görsellerin/kliplerin bulanıklaştırılmasına izin verilmez.

Yasak Meyve, kullanıcılar tarafından yayınlanan tüm içerikleri günlük olarak izler.

Yasak Meyve, kullanıcı tarafından yayınlanan içeriği, herhangi bir nedenle ve herhangi bir bildirimde bulunmadan, kullanıcı tarafından yayınlanan içeriği kısmen veya tamamen silme ve kullanım koşullarını ihlal eden kullanıcı hakkında gerekli yasal işlemleri başlatma hakkına sahiptir.

Kişisel profilinizin, hız tarihlerinizin, seyahat planlarınızın, fotoğraflarınızın veya başka yerlerin (özel mesajlar hariç) açıklamasında şunları yapmanıza izin verilmez:

- e-posta adresleri

- telefon numaraları

- veya diğer iletişim biçimleri için kişileri yazın (sosyal ağlardaki profil adresleri, Skype, Viber ve benzeri gibi diğer iletişim platformları).

- üçüncü bir profildeki doğrulamaları görüntülemek için diğer profilleri yazın ve davet edin.

Bu tür gönderiler otomatik olarak silinecek, kullanıcı uyarılacak ve bu tür davranışları tekrarlarsa profil uyarmadan Forbidden Fruit tarafından cezalandırılabilir.

Forbidden Fruit, yasal davranış ilkelerine saygı duyan kullanıcılar için yapılmıştır.

İşletme profillerinde ve reklamlarında harici bağlantılar olabilir, ancak içerikleri şartlar ve koşullarımızı ihlal ediyorsa (yasaklanmış içerik/ihlaller) bağlantılar ffruit.eu web sitesinden derhal kaldırılır.

ŞİKAYET POLİTİKASI

Tüm şikayetler adil, tutarlı bir şekilde ele alınır ve mümkün olan her yerde şikayetçiyi memnun edecek şekilde çözümlenir. İletişim formumuz veya info@ffruit.eu aracılığıyla bizimle iletişime geçerek şikayette bulunabilirsiniz.


İÇERİK RAPORLAMA

Web sitemizde yasa dışı veya rıza dışı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir içerikle karşılaşırsanız, e-postaya bir rapor göndererek Müşteri Destek Departmanımızı derhal bilgilendirmenizi rica ediyoruz: info@ffruit.eu


Yasadışı veya rıza dışı içerikle ilgili şikayetleri en fazla 1 iş günü içinde ele almaya ve çözmeye kararlıyız. Şikayetinizi aldıktan sonra, atanmış bir Müşteri Destek Yöneticisi şikayetinizi kabul edecek, bir soruşturma yürütecek ve yasa dışı veya rıza dışı içeriğin belirtilen süre içerisinde kaldırılmasını sağlayacaktır. Kayıtları tutmak ve raporlama amacıyla tüm şikayetler günlüğe kaydedilecektir.


İTİRAZ PROSEDÜRÜ

Web sitemizdeki herhangi bir içerikte izniniz olmadan yer almanız durumunda, aşağıdaki haklara sahipsiniz:

bu tür malzemenin kaldırılmasını talep edin. Bu işlemi başlatmak için lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: info@ffruit.eu Bulunabileceği URL gibi, söz konusu belirli içeriği tanımlamak için gereken tüm temel ayrıntıları ekleyin. İtirazınızı aldıktan sonra, ilgili departmanımız söz konusu içerik için gerekli iznin alınıp alınmadığını dikkatle değerlendirecektir. İçeriğin, gösterilen kişinin izni olmadan yüklendiği ortaya çıkarsa, materyali derhal ve kalıcı olarak web sitesinden kaldıracağız. Memnuniyetiniz ve gizliliğiniz bizim için çok önemlidir.


GENEL ŞİKAYETLER

Hizmetlerimizden memnun kalmazsanız veya hesabınızla veya bizimle olan faaliyetlerinizle ilgili sorularınız varsa Müşteri Destek Departmanımızla e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin: info@ffruit.eu Özel Müşteri Desteği ekibimiz, sorunuza derhal yanıt verip veremeyeceklerini değerlendirecektir. Sorunuz daha fazla zaman veya dikkat gerektiriyorsa, lütfen sorunu en kısa sürede ele alıp çözmeye tamamen kararlı olduğumuzdan emin olun. Bu genel şikayetlerin çözümlenmesinin 7 iş günü kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

GERİ ÖDEME POLİTİKASI

Hizmetlerimiz, tekliflerimizi keşfetmenize olanak tanıyan ücretsiz bir deneme süresi içerir. Geri ödemeler hakkında bilmeniz gerekenler:

 • Ücretsiz Deneme: Deneme süresi boyunca hizmetlerimizden hiçbir yükümlülük altına girmeden yararlanın. Deneme süresi sona ermeden istediğiniz zaman herhangi bir ücret ödemeden iptal edin.

 • Satın Alma Sonrası Geri Ödeme Yapılamaz: Deneme süresinin ardından premium üyelik satın aldığınızda ödeme kesindir ve iade edilemez.

 • İptal: Premium üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ancak kalan süre için geri ödeme yapılmayacaktır.


Forbidden Fruit, FFRUIT d.o.o.'nun tescilli ticari markasıdır. Hırvatistan, Avrupa'da kayıtlı bir şirket. İşimiz ve faaliyetlerimiz Hırvatistan yasalarına tabidir.

Gizlilik
garantisi

BİZ KİMİZ

En Etkileyici Yetişkin Sosyal Ağını Yönetiyoruz Üyelerimizin çoğu günlük olarak Forbidden Fruit’i ziyaret ediyor ve zamanlarının büyük bir kısmını burada geçiriyor. Bize katılmak, bizimle eğlenmek demektir!
Eğlenceli insanlar. Ahmak yok. Hemen hemen. Üyelerimiz flört etmek veya parti yapmak için eğlenceli insanlardır. Ya da sadece sohbet etmek veya fotoğraf paylaşmak için. Trollerin ve diğer ahmakların sayısını mümkün olduğunca düşük tutmaya çalışıyoruz.
Forbidden Fruit’i Önemsiyoruz. Seni önemsiyoruz. Forbidden Fruit üzerinde daha iyi, daha güvenli ve daha heyecan verici bir yer haline getirmek için düzenli olarak çalışıyoruz. Kesinlikle kimsenin umursamadığı hayalet sitelerden biri değil.
Uyarı: Bu web sitesi yetişkinlere uygun içerik sunmaktadır. “Şimdi Katıl” düğmesini tıklayarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve topluluğunuzda yetişkinlere uygun içeriği görüntülemenin yasal olduğunu onaylamış olursunuz.

Ol

bir Fruit

Çiftlerle bağlantı kurun, bir sonraki ateşli partiyi arayın veya bir sonraki tatilinizi seçin.
Zaten üye mİsİn. Uyarı: Bu web sitesi yetişkinlere uygun içerik sunmaktadır. “Şimdi Katıl” düğmesini tıklayarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve topluluğunuzda yetişkinlere uygun içeriği görüntülemenin yasal olduğunu onaylamış olursunuz.
Bir kulüp, SPA veya swinger ile ilgili başka bir işletme mi işletiyorsunuz? 30.000’den fazla üye topluluğumuza ulaşın! İşletme Hesabı Oluşturun