Miesto

Miesto Stretnutí pre Swingerov

Swingers životný štýl

Vitajte vo Forbidden Fruit. Toto je miesto, kde sa vaše fantázie stanú vaším životným štýlom.

Sme tu, aby sme rozšírili zameranie života hľadaním šťastia ako dvojika, trojka, alebo štvorka. Sme tu, aby sme podľahli potešeniam, objavili Našu intimitu, a zdieľali naše tajomstvá s niekým, okrem nášho stáleho partnera. Vezmime život za rohy, akoby bol každý deň náš posledný. Využime naše mysle a telá a tekutiny. Vstúpte do nového životného štýlu.

Ak čítate tieto riadky, znamená to, že ste sa rozhodli preskúmať seba a svojho partnera. Ste pripravení zažiť to, o čom ste snívali dni, možno roky. Vezmite svoj život za rohy. Nájdite podobných ľudí a urobte z vašich intímnych fantázií realitu. Nájdite si pre seba pár alebo osobu. Ak ste sa rozhodli vyskúšať swingers, potom poďte s nami za nezabudnuteľným dobrodružstvom.

Swingers je životný štýl, ktorý ste si vybrali. V tradičnej spoločnosti sme iní, značení. Prečo? Pretože sme si vybrali iný druh vzťahu než je bežné. Cesta, na ktorej má dôvera, čestnosť a dlhovekosť našich životov viac kvality a pozitívnosti a čomu veľa ľudí neverí, sme šťastní ľudia. Naše životy sú plné.

V našej posteli máme osobu, ktorú si vážime a milujeme. Osobu, s ktorou zdieľame všetko, o čom iní len snívajú. Naše prostredie našej rodiny, priateľov, obchodných partnerov, by z väčšej časti súdili náš životný štýl. Pokryteckosť, ktorou sme obkolesený nás väčšinou privedie k tomu, aby sme ju prijali o krok ďalej. Rozhodnutie, čo robiť v našom osobnom živote je naše, alebo lepšie povedané, rozhodnutie páru, a to nepoškodzuje naše rodiny a priateľov.

Swingers, sa vzrušujú navzájom sledovaním, a nakoniec aj sexovaním s iným partnerom, pretože sme "v tomto spolu".

V centre nášho života je to zlaté spojenie nerozbitného vzťahu. Pomaly sa objavujeme.

Ak ste vo swingers noví, vyberte si mäkký typ. Čo to znamená? Sledovanie ďalšieho páru bez výmeny partnerov. Mäkké swingers až kým vám vaše telo a myseľ „nedovolí“ robiť viac.

Niektoré páry zostávajú navždy pri mäkkom swingers, zatiaľ čo iní ihneď skúsia tvrdé swingers, pretože majú pocit, že je to správne!

Zmena a výmena partnerov, rovnaká posteľ alebo oddelené izby, všetko je vaše rozhodnutie. Neponáhľajte sa, dajte si šancu. Niekedy sú naše zmysly viac citlivé, keď náš partner nie je s nami. Stačí sa navzájom počuť bez toho, aby sme sa videli. Niekedy je oživenie separačných momentov obzvlášť vzrušujúce nasledujúci deň a noc, v súkromí svojej izby. Môžete sa rozprávať a žiť z prežitých skúseností a to je podstata toho všetkého, prečo ste sa rozhodli urobiť tento krok spolu aby vaše životy boli šťavnatejšie a sladšie.

Hlavným pravidlom swingers je, že NIE je zákon, bez urážky alebo zranených pocitov. Jediný spôsob, ako sa stať hodným hráčom tejto sladkej hry, je rešpektovať jej pravidlá. Áno, swingers je hra, v ktorej sa skúmame navzájom a sami. Chceli by sme upozorniť najmä na to, že tento životný štýl je zjavením pre ženy. Umožňuje im skúmať všetky aspekty ich sexuality v bezpečnom a príjemnom prostredí spolu so svojím partnerom. Moderná, bezpečná žena nezačne so swingers kvôli svojmu partnerovi, ale kvôli sebe a pre svoje potešenie.

Ľudia, ktorí sa zúčastňujú na tomto životnom štýle, sú zvyčajne organizovaní, vzdelaní, rodinní ľudia a ako taký sú ideálnym modelom modernej komunity. Vymieňajú si Svoje skúseností s ľuďmi, ktorých sa to týka, konverzáciou. V skutočnosti sa im nepáči byť centrom pozornosti, je v záujme každého, aby si zachoval svoju Swingers identitu súkromnú a diskrétnu.

Vo väčšine prípadov sú iniciátormi swingers životného štýlu muži. Dobrý a stabilný vzťah pociťuje výmenu partnerov ako občerstvenie. Partneri získajú nové spojenie a ich vzťah sa dostane na vyššiu úroveň.

Keď sa staráme o naše telá, mali by sme sa tiež starať o naše emócie. Keď vstúpime do tohto sveta, musíme mať na pamäti, že sa nakoniec môže objaviť žiarlivosť. Tento problém možno vyriešiť úprimnou konverzáciou medzi partnermi a sexom na uzmierenie. Neodstraňujte svoj profil kvôli jednej nepríjemnej noci. Nevzdávajte sa hneď. Ak idete od mäkkého swingers k tvrdšiemu, dostanete sa k výmene partnerov. Tieto situácie sú extrémne ukončené. Plánovaný sex môže len ťažko byť spontánny. Niekedy jeden z partnerov nemusí mať rád svojho nového partnera a to by mohlo mať pocit, že musia urobiť niečo, čo nemajú chcieť urobiť. Počúvajte seba a nenúťte sa robiť nič.

Niekedy sa stáva, že strávite swingers stretnutie výlučne so svojim partnerom. Nie je to zbytočná noc alebo zlá akcia, je to presne to, ako ste sa rozhodli stravit noc. Niektoré páry sa vám páčia viac, niektoré sa vám páčia menej, preto si môžete vybrať. V hojnej spoločnosti si urobíte celoživotné priateľstva. Stretnete sa s novými ľuďmi, s ktorými máte spoločné záujmy. Stačí „kliknúť“. Ak chcete vstúpiť do nového kruhu, budete sa chcieť stať jeho súčasťou. S týmito ľuďmi sa budete cítiť pohodlne a bezpečne. Pri swingers stretnutiach si budete rozširovať svoje obzory. Dôverne sa stretnete sa s pármi. Vaše životy sa nevyhnutne začnú prelínať a nezostanú len pri sexe. Swingers párty nie sú len orgie a sex, sú taktiež plné skvelej zábavy, smiechu a zábavy.

Pocítiťte potešenie. Nakŕmte svoju zvedavosť a pripojte sa k Forbidden Fruit, miesto pre swingers stretnutia.


SWINGERS PÁRTY

Ste unavení z toho, že chodíte na nespočetné množstvo káv, kde páry nespĺňajú vaše očakávania. Váš príchod na prvú swingers párty je veľké rozhodnutie. Na našej stránke môžete občas vidieť reklamu pre organizované swingers párty.

Existujú rôzne druhy akcií

Swingers stretnúť & spoznať sa párty, súkromné párty s niekoľkými pármi, veľká párty s 30-100 pármi, víkendové párty, cestované party ...

STRETNÚŤ & SPOZNAŤ PÁRTY

Zvyčajne je to veľká párty s približne 100 alebo viac pármi, ktoré sa zvyčajne organizujú v kaviarni, diskotéke, klube, alebo swingers klube. V takom prípade na takejto párty, máte možnosť stretnúť sa s miestnymi a regionálnymi swingers pármi na jednom mieste. Zvyčajne spolu so skvelou zábavou. Stretnúť & spoznať párty doslova znamená tanec, nápoje a zábavu, a neskôr, ak vy a niekto „kliknete“, prejdete na lepšie miesto. Organizátori zabezpečujú, že páry majú k dispozícii herne na socializáciu. Budete sa baviť v príjemnej a relaxačnej atmosfére, ktorá umožní párom ľahšiu komunikáciu.

SÚKROMNÁ PÁRTY

Je to párty len pre niekoľko párov. Rozhodnutie ísť na tento druh párty sa spravidla riadi tým, že poznáte organizátora, alebo pár, ktorý sa už zúčastňuje párty. Rozdiel medzi súkromnou párty a stretnúť & spoznať párty je veľký. Páry prídu vlastne na súkromnú swingers párty. Dobrý hostiteľ a organizátor párty je rozhodujúci článok párty. Sú to tí, ktorí sú zodpovední za vytvorenie príjemnej atmosféry, rozprávanie sa so všetkými pármi, so zvláštnou starostlivosťou o nové páry. Ak sa rozhodnete usporiadať párty, považujte to za dôležitú úlohu.

VÍKENDOVÁ PÁRTY

Zvyčajne je organizovaná swingers stránkou alebo inou organizáciou. Príchod na párty je v piatok a koniec je v nedeľu. Zvyčajne sú piatkové a sobotné noci noci tematických párty, takže zábava je vynikajúca. Ubytovaní hostia sa zvyčajne nachádzajú v tom istom hoteli, apartmáne alebo vile. Vo vaše izieb môžete posedieť v uvoľnenej atmosfére, spoločne alebo oddelene. Dni sú taktiež dobre naplánované, čo by mohlo znamenať výlety po okolí, výlety po bazéne alebo na lodi, návštevy vinárstva a ochutnávky vín, ako aj všeobecné prehliadky miestnych atrakcií. Swingers víkendy, okrem relaxácie, umožňujú veľmi aktívne swingers akcie.

CESTOVANIE

Sú organizované od jedného roka, alebo niekoľko mesiacov vopred. Zvyčajne ide o okružné plavby alebo letnú či zimnú dovolenku. Zvyčajne trvajú 3 až 7 dní. Máte zaručenú zábavu spolu s vynikajúcou organizáciou a swingers pármi z celého sveta.

VEĽKÁ SWINGERS PÁRTY

Keď sa dobre zorganizuje, ponúka vám možnosť stretávať sa s novými ľuďmi, ako si aj užiť dlhodobé miestne swinger páry. Priestor, jedlo, nápoje a zábava sú na vysokej úrovni a swingers zábava začína rýchlo. Ak ste nový v swingers životnom štýle, ísť na veľkú párty môže byť dobrý nápad. Stretnete sa s mnohými pármi a pravdepodobne sa stanete súčasťou nejakej kombinácie.

Vstúpite do swingers sveta a stretnete sa s rôznymi pármi. Váš život získa nový rozmer. Ak pôjdete na párty, narazíte na páry ktoré už poznáte, ako aj niektoré nové. Vytvoríte si priateľov a prepojíte sa s ľuďmi, ktorých si obľúbite z celého sveta. Čas, ktorý strávite v swingers spoločnostisa stane pohodlným, príjemným a neoceniteľným, pretože robíte to, čo chcete a milujete.

Čo je potrebné na usporiadanie dobrej party?

Dobrý hostiteľ sa musí uistiť, že priestor, v ktorom je párty zorganizovaná, má všetko pre tento typ podujatia. Priestor musí byť čistý a mať intímne osvetlenie, ľahké pre oči. Privítací nápoj a príjemná hudba. Páry radi chodia na dobre organizované párty ku kvalitným hostiteľom. Uistite sa, že spoznáte svojich hostí a budete sa starať o nové páry. Ak ste nový pár na súkromnej party, nech ostatné páry prístupia k vám. Nemusíte považovať každý pár za zaujímavý, ale môžete sa bez obáv baviť. Všetky rozhodnutia robíte sami. Na väčšine menších swingers párty sa páry už poznajú, takže swingers zábava je zaručená.

Je na vás, aby ste si oddýchli a pobavili sa. Pripojte sa k Forbidden Fruit. Spojte sa s pármi, pozrite sa na ďalšiu horúcu párty, alebo si vyberte ďalšiu dovolenku.

Ochrana osobných
údajov

KTO SME

Prevádzkujeme najnáročnejšiu sociálnu sieť pre dospelých Väčšina našich členov denne navštevuje Forbidden Fruit a trávi tu veľa času. Pripojiť sa k nám znamená baviť sa s nami!
Zábavný Ľudia. Žiadny Blbci. Takmer. Naši členovia sú do dnešného dňa zábavní ľudia alebo sa s nimi stretávame. Alebo len na rozhovor alebo na zdieľanie fotografií. Snažíme sa, aby bol počet trollov a iných narušovateľovčo najmenší.
Staráme sa o Forbidden Fruit. Staráme sa o vás. Pracujeme na Forbidden Fruit pravidelne, aby bolo lepšie, bezpečnejšie a vzrušujúcejšie. Je to určite nie je jeden z tých stránkových duchov, o ktoré sa nikto nestará.
Upozornenie: Táto stránka zobrazuje obsah pre dospelé osoby. Kliknutím na tlačidlo "Pridajte sa teraz" potvrdzujete, že máte 18+ rokov a že je legálne zobrazovať obsah pre dospelých vo vašej komunite.

Staňte sa

Fruit

Spojte sa s pármi, pozrite sa na ďalšie horúce párty, alebo si vyberte ďalšiu dovolenku.
Už ste členom. Upozornenie: Táto stránka zobrazuje obsah pre dospelé osoby. Kliknutím na tlačidlo "Pridajte sa teraz" potvrdzujete, že máte 18+ rokov a že je legálne zobrazovať obsah pre dospelých vo vašej komunite.
Prevádzkujete klub, SPA alebo iný podnik súvisiaci so swingerom? Oslovte našu komunitu s viac ako 30 000 členmi! Vytvorte obchodný účet